آقای رضایی

مدیر اجرایی

خانم حسینی

آرشیتکت و طراح

خانم حیاتی

آرشیتکت و طراح

خانم عباسی

آرشیتکت و طراح

خانم مقدم

کارشناس فروش

خانم ملکی

کارشناس فنی

در سال‌های اخیر پس از مطرح شدن دوباره اهمیت فضاهای عمومی و ارزش زندگی شهری، طراحی نمای ساختمان اهمیت دوباره ای یافته است. این مجموعه با در اختیار داشتن طراحان، مهندسان و کارشناسان متخصص و باتجربه به صورت تخصصی در زمینه طراحی نما و اجرای نما فعالیت می کند. هدف این مجموعه طراحی و اجرای نماهای ساختمانی در انواع کاربری های مسکونی، تجاری، اداری و … با رویکرد ارائه طرح های بدیع، خاص و زیبا به همراه انتخاب بهترین مصالح و با هزینه مناسب می باشد. متخصصان ما با اشراف کامل به اصول و مبانی زیبایی شناسانه، ضوابط شهرداری و سازمان نظام مهندسی و خواص و ویژگی های انواع مصالح ساختمانی توانایی ارائه طرح های مدرن و کلاسیک با توجه به خواست کارفرما را دارا می باشند.

این مجموعه با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجراء بر اساس اصول معماری و شهرسازی فعالیت خود را آغاز نمود و با بهره مندی از متخصصین مجرب و خوش ذوق خود در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی برای کاربری هایی همچون مسکونی،اداری،تجاری،فرهنگی،تفریحی،اقامتی،درمانی و… آماده است تا محیطی زیبا و انسان محور را برای هموطنان عزیز خلق نماید.

این مجموعه با تکیه بر دانش فنی مهندسی و با استفاده از نرم افزار های روز دنیا از قبیل اتوکد ، رویت ، تیریدی مکس ، ارگا دیتا ، آرشیکد و … قبل از انجام هرکاری مدلسازی نموده و به مشتری مشاوره میدهد . این امر موجب می شود قبل از اجرا تمامی جزئیات اجرایی مشخص شده و نتیجه بهتری حاصل شود . امید است بتوانیم گام بسیار موثری در امر نما سازی برداشته و با استفاده از متد های روز دنیا طرح ها و اده های نوینی ارائه دهیم . در ادامه توضیحات مختصری در رابطه با تواناییهای این مجموعه به حضورتان معرفی می گردد .