مجری نصب و نصاب نمای کامپوزیت

این مجموعه با پرسنل اجرائی توانمند و استاد کار با سابقه درخشان در زمینه طراحی ، نظارت و اجرای نمای کامپوزیت با استفاده از روش های نوین توانسته است تجربه و دانشی افزون در این صنعت به دست که این امر موجب شده ما بعنوان یکی از بهترین نصاب ، مجری نصب و پیمانکار نصب کامپوزیت در کشور شناخته شده  و آمادگی خود را جهت فروش ، طراحی ، نظارت و اجرای نماهای کامپوزیت با بهترین کیفیت درسراسر کشور را اعلام می دارد.

نمای ساختمان کامپوزیت یکی از بروز ترین نماهای موجود در صنعت ساختمان می باشد که به دلیل زیبایی و مزایای منحصر به فرد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. اجراي سريع،تنوع در رنگ،عايق صوتي . مقاوم در مقابل سرما وگرما،سبكي ساختمان و بازسازي هر گونه نماي قديمي به زيباترين و جديدترين نماي مدرن و كلاسيك امروزي از مهم ترین مزایای نمای ساختمان کامپوزیت می باشد. ما ابتدا با بازدید از پروژه و بررسی آن برای اجرای نمای کامپوزیت ، اقدام به طراحی نمای مذکور نموده و با تایید طرح و روش اجرا از طرف کارفرما به اجرای زیرسازی و نصب پانل های کامپوزیت طبق برند انتخابی ازسوی ایشان اقدام می نماید و بعد از برطرف نمودن ایرادات احتمالی، کار اجرا شده را به نحو احسن تحویل کارفرما می نماید. نماهای کامپوزیت به روش های فیکس و سوپر هنگینگ اجرا شده که از لحاظ اجرایی بسیار قوی و آب بند میباشد .

نمونه پروژه های اجرا شده نمای کامپوزیت

انجام کلیه امور مربوط به طراحی ، فروش و اجرای نمای کامپوزیت بصورت هنگ ، فیکس در کلان شهرهایی چون تهران ، کرج ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، مازندران ، گیلان ، زنجان به همراه زیر سازی و انجام کلیه امور پیمان از صفر تا صد نماسازی با استفاده از جدید ترین متد روز دنیا در زمینه اجرای نمای کامپوزیت و تامین نصاب کامپوزیت به تعداد در پروژه های مربوطه دارای مجوز های لازم از شرکت های تولید کننده ای چون آلوباند ، آلکوباند ، پریمیوم باند ، آلومکس ، آلوتایل و ... بصورت نمایندگی فروش و اجرا .